Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

7 grudnia 2018 (piątek) - aktualizacja 43/2018

Dziś dodałem 2 nowe widokówki oraz 4 gadżety. Wszystko otrzymałem od kolekcjonerki widokówek świątecznych - Pani Iwony D. z Pruszkowa. Serdecznie za nie dziękuję. Dziękuję szczególnie za widokówki bo są fantastyczne i z dumą dodaję je do kolekcji. Zapraszam do oglądania:

               


6 grudnia 2018 (czwartek) - aktualizacja 42/2018

Dziś Mikołaj, a więc dodaję prezenty, które już wczoraj otrzymałem. Można teraz zapytać, czy są one dostępne w sklepie? Otóż nie! Dostałem je bezpośrednio do wydawcy. Są to prześliczne magnesy z Pałacem Kultury i Nauki. Zanim dotrą do sklepów, ja już mam je w kolekcji. To piękne uczucie. Korzystając z wolnego czasu na L4 po wypadku drogowym czym prędzej dodaję je do kolekcji. Bardzo dziękuję Pani A. Julii R. z Poznania. Niedawno nocowałem u tej wspaniałej kolekcjonerki, teraz z dumą dodaję prezenty otrzymane z Jej rąk. Wielkie dzięki. Zapraszam do oglądania!

        


28 listopada 2018 (środa) - aktualizacja 41/2018

Dziś dodałem nową widokówkę, o której dowiedziałem się od kolekcjonerki - Niny M. z Wrocławia, za co serdecznie dziękuję. Czym prędzej postanowiłem ją kupić i z duma dodaję do kolekcji. Dodałem także kolejne 2 Wasze zdjęcia. Zapraszam do oglądania:


10 listopada 2018 (sobota) - aktualizacja 40/2018

Dziś podziękowania kieruję do Pani Julii R. z Poznania. Kolekcjonerka widokówek z mapkami podarowała mi fantastyczną widokówkę, która została wydana przez Pocztę Polską w nakładzie 1200 egzemplarzy. Bardzo za nią dziękuję. Dodałem także podarowaną razem z widokówką podkładkę korkową oraz zakupioną na portalu aukcyjnym książkę. Zapraszam wszystkich do oglądania:

     


28 października 2018 (niedziela) - aktualizacja 39/2018

Dziś całkowicie zmieniłem dział poświęcony swojej osobie. Moja charakterystyka osoby z Encyklopedii o Policji pozostała, jednak moje zdobycze medalowe zostały posegregowane rocznikowo. Dodałem także nowy medal z wczorajszego biegu IV Siemianowickie Nocne Marki, na którym zdobyłem 20-te miejsce na 257 osób startujących. Zapraszam do oglądania: