Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

16 lutego 2019 (sobota) - aktualizacja 7/2019

Dziś dodałem 2 galerie zdjęć zrobione podczas przesiadek w podróży kolejowej w Warszawie. Godzina czasu wystarczyła na kilka fajnych ujęć. Szczególnie chciałbym podziękować Paniom z Informacji Turystycznej, które znalazły dla mnie 2 nowe widokówki, których nie posiadałem. Bardzo za to dziękuję. Zapraszam do oglądania:

  


15 lutego 2019 (piątek) - aktualizacja 6/2019

Dziś podróżując ze Szczytna do miejsca zamieszkania przesiadkę miałem w Warszawie i dzięki temu zdobyłem 2 nowe widokówki w Informacji Turystycznej mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki. Bardzo dziękuję pracującym tam Paniom za chęć szukania w pudełkach widokówek i obdarowanie mnie takimi fantastycznymi walorami. Mam nadzijeję, ze jutro dodam jeszcze pozostałe rzeczy. Zapraszam do oglądania:

  


3 lutego 2019 (niedziela) - aktualizacja 5/2019

Dziś dodałem nadesłane zdjęcie kolejnej osoby z Pałacem Kultury i Nauki w tle. Zaszczycił swoją osobą na stronie Pan Szymon S. z Pleszewa. Serdecznie Panu dziękuję i zachęcam innych do nadsyłania zdjęć. Zapraszam do oglądania waszej galerii:


27 stycznia 2019 (niedziela) - aktualizacja 4/2019

Dziś dodałem 2 nowe gadżety dotyczące Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, które otrzymałem od kolekcjonerki - Pani Niny M. z Wrocławia. Bardzo serdecznie za nie dziękuję i z dumą dodaję do kolekcji. Oto dodane nowości:

  


16 stycznia 2019 (środa) - aktualizacja 3/2019

Dziś dodałem prezent urodzinowy, który otrzymałem od Mirosława Ż. z Turowów i Michała P. z Wiednia (Austria). Jest to widokówka urodzinowa, która bardzo mi się podoba. Bardzo gorąco za nią dziękuję. Mimo, że urodziny dopiero jutro tj. 17 stycznia to już dziś ją publikuję. Dziękuję także Pani Julii R. z Poznania za kartkę urodzinową i "tapetę" do pokoju :) Dodałem także w galerii "O mnie" nowe zdobyte medale za bieg i pływanie. Zapraszam do oglądania: