Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

10 listopada 2018 (sobota) - aktualizacja 40/2018

Dziś podziękowania kieruję do Pani Julii R. z Poznania. Kolekcjonerka widokówek z mapkami podarowała mi fantastyczną widokówkę, która została wydana przez Pocztę Polską w nakładzie 1200 egzemplarzy. Bardzo za nią dziękuję. Dodałem także podarowaną razem z widokówką podkładkę korkową oraz zakupioną na portalu aukcyjnym książkę. Zapraszam wszystkich do oglądania:

     


28 października 2018 (niedziela) - aktualizacja 39/2018

Dziś całkowicie zmieniłem dział poświęcony swojej osobie. Moja charakterystyka osoby z Encyklopedii o Policji pozostała, jednak moje zdobycze medalowe zostały posegregowane rocznikowo. Dodałem także nowy medal z wczorajszego biegu IV Siemianowickie Nocne Marki, na którym zdobyłem 20-te miejsce na 257 osób startujących. Zapraszam do oglądania:


20 października 2018 (sobota) - aktualizacja 38/2018

Dziś dodałem ostatnie zaległe przedmioty, które oczekiwały na dodanie do kolekcji. Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za podarunki i zapraszam do oglądania:

     


19 października 2018 (piątek) - aktualizacja 37/2018

Dziś dodałem prawie wszystkie zaległe rzeczy, które dostałem od przemiłych Pań - pracowników Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na szczęście znalazłem czas aby sfotografować je i pokazać na stronie. Chciałbym zwrócić uwagę na album pt. " Powiększenie. Fotografie w czasach zgiełku", w której posiadam autograf od Pałacowej Kronikarki - Pani Hanny Szczubełek. Bardzo dziękuję także Panu Edmundowi K. z Wrocławia za wykonanie baneru dopingującego i sam doping podczas mojego biegu maratońskiego we Wrocławiu. Może dzięki temu padł tam mój rekord życiowy na tym dystansie. Bardzo za wszystkie przedmioty dziękuję i zapraszam do oglądania:

                       


18 października 2018 (czwartek) - aktualizacja 36/2018

Dziś dodałem kilka otrzymanych prezentów, zarówno od pracowników PKiN jak i kolekcjonerów tj. Michała P. z Wiednia (Austria) i Hanny R. z Lubonia. Bardzo za wszystkie dziękuję i szybko je dodaję, choc jeszcze parę rzeczy oczekuje na dodanie. Będę się starał dodać je jak najszybciej. Oto dodane przedmioty: