Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

23 listopada 2019 (sobota) - aktualizacja 34/2019

Dziś dodałem zaległe gadżety, część z nich dostałem od kolejnej fantastycznej grupy mundurowych, resztę zdobyłem sam będąc we wrześniu w Warszawie. Bardzo za nie dziękuję. Zapraszam do oglądania:

              


21 listopada 2019 (czwartek) - aktualizacja 33/2019

Dziś dodałem mega rarytas widokówkowy. Kartkę otrzymałem od policjantów ruchu drogowego, którzy zrobili mi wspaniałą niespodziankę, bo widokówka jest z wydawnictwa, które już nie istnieje, do tego mimo braku obiegu, z tyłu wszyscy się podpisali. Bardzo, bardzo dziękuję za tę pamiątkę. Dodałem także wizytówkę, na której widnieje PKiN. Ten walor dostałem od Macieja N. z Warszawy. Także wielkie podziękowania. Zapraszam do oglądania:

  


16 października 2019 (środa) - aktualizacja 32/2019

Dziś dodałem kolejną piękną widokówkę. Otrzymałem ją od Pani A. Julii R. z Poznania. Kolekcjonerka widokówek z mapami zawsze o mnie pamięta, gdy wpadnie jej do ręki coś z Pałacem Kultury i Nauki. Bardzo serdecznie za nią dziękuję. Widokówka wydana przez wydawnictwo "Konkret". Zapraszam do oglądania:


9 października 2019 (środa) - aktualizacja 31/2019

Dziś dodałem kilka gadżetów zdobytych podczas ostatniej wycieczki do Warszawy. W pałacowym sklepiku z upominkami Pana Jakuba dostałem 3 różnej wielkości opakowania z motywem Pałacu Kultury i Nauki, za które serdecznie dziękuję sprzedawczyni. Dodałem dziś także nowy banknot kolekcjonerski o nominale 19 zł., na którym z tyłu w tle widnieje Pałac Kultury i Nauki. Chciałbym podziękować anonimowemu kolekcjonerowi, który od rana stał w kolejce przed NBP w Katowicach i mi go kupił. Ja z braku czasu byłem zmuszony poprosić go o przysługę i udało się. Wielkie podziękowania dla Niego. Zapraszam do oglądania:

        


2 października 2019 (środa) - aktualizacja 30/2019

Dziś dodałem galerię zdjęć, którą wykonałem w przeddzień 41. Maratonu Warszawskiego. Polecam poczytanie opisu w galerii. Miłego czytania i oglądania pałacowych perełek.