Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

24 maj 2018 (czwartek) - aktualizacja 19/2018

Dziś dodałem paczkę zapałek, którą otrzymałem w Barze Studio, za co serdecznie dziękuję. Dodałem także udostępnione zdjęcie Pani Aleksandry G. z Gdańska. Zapraszam do oglądania:

  


23 maj 2018 (środa) - aktualizacja 18/2018

Dziś dodałem 10 nowych widokówek do kolekcji. Większość niby mam pod tym samym numerem, ale okazuje się, że troszeczkę się różnią od siebie. Np. w jednej dodano tylko czerwoną ramkę, w innej zmieniono kolory podpisów pod zdjęciami. Niby nic, a jednak robi różnicę. Wszystkie zakupiłem w sklepiku z pamiątkami w Pałacu Kultury i Nauki. Dodałem także pudełko z zapałkami, które otrzymałem gratis od barmanki w kawiarni Studio, za co serdecznie dziękuję. Zapraszam do oglądania:

                 


21 maj 2018 (poniedziałek) - aktualizacja 17/2018

Dziś dodałem galerię aż 40 zdjęć zrobionych podczas niedzielnej wycieczki na V Intercontinental Tower Run - czyli bieg po schodach (49 pięter), w którym zająłem 15 miejsce na 125 uczestników. Zapraszam do oglądania galerii nie tylko z biegu, ale także ze zwiedzania Kinoteki i okolic Pałacu Kultury i Nauki:


18 maj 2018 (piątek) - aktualizacja 16/2018

Dziś dodałem 2 nowe widokówki, które dostałem od Pani A. Julii R. z Poznania - zaprzyjaźnionej kolekcjonerki widokówek z mapami. Bardzo jestem wdzięczny bo mimo iż pod tym numerem mam juz widokówkę ma ona inne zbliżenie, zaś druga zmieniony jeden obrazek i czcionkę. Bardzo, bardzo dziękuję za ten prezent. Z pełnym zadowoleniem dodaję je do swojej kolekcji, a już w niedzielę kolejna wycieczka do Warszawy, w czasie której mam nadzieję zrobię kilka ładnych ujęć Pałacu Kultury i Nauki z Hotelu InterContinental. Zapraszam do oglądania:

  


12 maj 2018 (sobota) - aktualizacja 15/2018

Dziś dodałem koszulkę, o której po prostu zapomniałem, ale robiąc porządki okazało się, że jest jeszcze jedna rzecz do dodania do mojej kolekcji. Dziękuję za nią Pani Agnieszce K. z Warszawy. Dodałem także widokówkę o nietypowym rozmiarze, jest ona wysoka ponad format A4 dlatego musiałem poprosić o jej zeskanowanie Panią Kamilę U. z Katowic, za co serdecznie dziękuję. Dziękuję także Panu Mirosławowi Ż. z Turowów, za ofiarowanie tej widokówki, którą dostałem pod koniec ubiegłego roku, niestety z uwagi na odbywane szkolenie dopiero teraz udało się ją zeskanować. Wielkie dzięki! Zapraszam do oglądania:

  


6 maj 2018 (niedziela) - aktualizacja 14/2018

Dziś dodałem resztę zaległych przedmiotów, które otrzymałem od Pani A. Juli R. z Poznania oraz Pani Agnieszki K. z Warszawy. Bardzo za nie dziękuję. Dodałem także 2 nowe medale w kategorii "o mnie", które samodzielnie zdobyłem. Zapraszam do oglądania: