Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

16 października 2019 (środa) - aktualizacja 32/2019

Dziś dodałem kolejną piękną widokówkę. Otrzymałem ją od Pani A. Julii R. z Poznania. Kolekcjonerka widokówek z mapami zawsze o mnie pamięta, gdy wpadnie jej do ręki coś z Pałacem Kultury i Nauki. Bardzo serdecznie za nią dziękuję. Widokówka wydana przez wydawnictwo "Konkret". Zapraszam do oglądania:


9 października 2019 (środa) - aktualizacja 31/2019

Dziś dodałem kilka gadżetów zdobytych podczas ostatniej wycieczki do Warszawy. W pałacowym sklepiku z upominkami Pana Jakuba dostałem 3 różnej wielkości opakowania z motywem Pałacu Kultury i Nauki, za które serdecznie dziękuję sprzedawczyni. Dodałem dziś także nowy banknot kolekcjonerski o nominale 19 zł., na którym z tyłu w tle widnieje Pałac Kultury i Nauki. Chciałbym podziękować anonimowemu kolekcjonerowi, który od rana stał w kolejce przed NBP w Katowicach i mi go kupił. Ja z braku czasu byłem zmuszony poprosić go o przysługę i udało się. Wielkie podziękowania dla Niego. Zapraszam do oglądania:

        


2 października 2019 (środa) - aktualizacja 30/2019

Dziś dodałem galerię zdjęć, którą wykonałem w przeddzień 41. Maratonu Warszawskiego. Polecam poczytanie opisu w galerii. Miłego czytania i oglądania pałacowych perełek.


30 września 2019 (poniedziałek) - aktualizacja 29/2019

Dziś dodałem aż 5 nowych widokówek. Są to zakupy zrobione podczas ostatniego wyjazdu do Warszawy na 41. Maraton Warszawski. Bardzo się cieszę, bo kupiłem je w sklepiku pałacowym u Pana Jakuba. Tego dnia pozwiedzałem większość pięter Pałacu Kultury i Nauki, oczywiście z jednym ekscesem. Ale o tym jutro w galerii zdjęć. Tymczasem zapraszam do oglądania:

           


25 września 2019 (środa) - aktualizacja 28/2019

Dziś dodałem nową widokówkę, którą udało mi się kupić na portalu aukcyjnym. Każda stara widokówka cieszy, a ta niewątpliwie to kolejny rarytas w kolekcji. Dodałem także 2 nowe opakowania po alkoholach. Butelkę wódki dostałem od znajomego Mariusza Ś. z Siemianowic Śląskich, za co serdecznie dziękuję. Puszkę z napojem alkoholowym przez przypadek wypatrzyłem w sklepie "Biedronka". Zapraszam do oglądania: