Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

2 stycznia 2020 (czwartek) - aktualizacja 1/2020

Witam serdecznie wszystkich w Nowym Roku. Tym sposobem strona istnieje już 16 lat i cały czas się rozwija. Wszystkim bardzo dziękuję za jej odwiedzanie, czy to z ciekawości, czy po prostu po to, by poczytać o Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dziś dodałem rzecz niezwiązaną z PKiN-em, a mianowicie zdobyty kolejny medal w zawodach sportowych. Nie ma to jak zacząć rok od maratonu. Zapraszam do oglądania strony.


26 grudnia 2019 (czwartek) - aktualizacja 36/2019

Dziś dodałem mnóstwo bardzo wartościowych przedmiotów. Są one niedostępne w sklepach, gdyż są wydane przez Zarząd Pałacu Kultury i Nauki. Bardzo za nie dziękuję pracownikowi PKiN-u - Pani Małgorzacie. Dziękuję także Pani Iwonie - kolekcjonerce widokówek świątecznych za otrzymane przedmioty. Naprawdę się tego nazbierało. Korzystając z dni wolnych udało mi się dziś wszystkie przedmioty dodać do kolekcji. Zapraszam do oglądania i gorąco dziękuję za pamięć wszystkim darczyńcom. Otrzymałem więcej przedmiotów, ale niektóre się powtórzyły, jak np. widokówka otrzymana od Pani Anny H. - mimo wszystko gorąco dziękuję.

                 


6 grudnia 2019 (piątek) - aktualizacja 35/2019

Dziś dodałem piękną świąteczną widokówkę, którą otrzymałem od Pani Iwony D. z Pruszkowa - kolekcjonerki widokówek świątecznych. Dostałem też kilka gadżetów, ale najważniejsze w kolekcji są widokówki, więc mając chwilkę musiałem ją jeszcze dziś dodać. To prawdziwy mikołajkowy prezent. Serdecznie dziękuję i zapraszam wszystkich do oglądania:


23 listopada 2019 (sobota) - aktualizacja 34/2019

Dziś dodałem zaległe gadżety, część z nich dostałem od kolejnej fantastycznej grupy mundurowych, resztę zdobyłem sam będąc we wrześniu w Warszawie. Bardzo za nie dziękuję. Zapraszam do oglądania:

              


21 listopada 2019 (czwartek) - aktualizacja 33/2019

Dziś dodałem mega rarytas widokówkowy. Kartkę otrzymałem od policjantów ruchu drogowego, którzy zrobili mi wspaniałą niespodziankę, bo widokówka jest z wydawnictwa, które już nie istnieje, do tego mimo braku obiegu, z tyłu wszyscy się podpisali. Bardzo, bardzo dziękuję za tę pamiątkę. Dodałem także wizytówkę, na której widnieje PKiN. Ten walor dostałem od Macieja N. z Warszawy. Także wielkie podziękowania. Zapraszam do oglądania: