Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

1 kwietnia 2020 (środa) - aktualizacja 5/2020

Dziś z dodaję nową widokówkę z 1969 roku. Udało mi się ją kupić na portalu aukcyjnym w ubiegłym tygodniu, a dziś ostatni dzień urlopu więc z dumą dodaję ją do kolekcji. Bardzo dziękuję Maciejowi N. z Warszawy, bo dzięki Niemu się o niej dowiedziałem, sam bym jej nie znalazł. Oto dodany walor:


15 marca 2020 (niedziela) - aktualizacja 4/2020

Dziś znalazłem troszeczkę czasu i uzupełniłem kolekcję o nową widokówkę. Dostałem ją od Macieja N. z Warszawy - członka Stowarzyszenia Filokartystów w Warszawie. Bardzo serdecznie za widokówkę dziękuję i z dumą dodaję ją do kolekcji, gdyż ma ona swoja historię (jest z obiegu). Zapraszam do oglądania:


8 lutego 2020 (sobota) - aktualizacja 3/2020

Dziś dodałem zakupioną na portalu aukcyjnym widokówkę. Cieszę się bardzo, gdyż bardzo tanio ją kupiłem, do tego sprzedająca jako jedna z nielicznych nie zarabiała na przesyłce i naprawdę tanio mi ją przysłała. Jest to druga widokówka, którą posiadam z tego wydawnictwa. Pierwszą kupiłem 10 lat temu. Zapraszam do oglądania:


8 lutego 2020 (sobota) - aktualizacja 2/2020

Dziś dodałem nową widokówkę oraz magnes. Wszystko to dostałem od Pani Julii R. z Poznania, za co serdecznie dziękuję. Magnes to prezent urodzinowy. Niestety brak czasu spowodował, że dopiero dziś dodałem go do kolekcji, a widokówka to najnowszy nabytek, który bardzo mnie ucieszył. Co prawda o tym numerze już widokówka została wydana przez wydawnictwo DDK, ale grafikę zmieniono. Zapraszam do oglądania:

  


2 stycznia 2020 (czwartek) - aktualizacja 1/2020

Witam serdecznie wszystkich w Nowym Roku. Tym sposobem strona istnieje już 16 lat i cały czas się rozwija. Wszystkim bardzo dziękuję za jej odwiedzanie, czy to z ciekawości, czy po prostu po to, by poczytać o Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dziś dodałem rzecz niezwiązaną z PKiN-em, a mianowicie zdobyty kolejny medal w zawodach sportowych. Nie ma to jak zacząć rok od maratonu. Zapraszam do oglądania strony.